Pomorsko dobro i zemljišne knjige
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Ova knjiga pokušaj je cjelokupnog pregleda imovinskopravne problematike (ne)upisa pomorskog dobra u zemljišne knjige i nudi neka primjenjiva rješenja za nalaženje izlaza iz postojeće situacije.
| Težina | 483 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Sanja Ljubetić |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2019. |
| Broj stranica | 261 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
15,00 €
Ova knjiga pokušaj je cjelokupnog pregleda imovinskopravne problematike (ne)upisa pomorskog dobra u zemljišne knjige i nudi neka primjenjiva rješenja za nalaženje izlaza iz postojeće situacije.
| Težina | 483 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Sanja Ljubetić |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2019. |
| Broj stranica | 261 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







