Pravna zaštita od spolnog uznemiravanja
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 21,24 €.19,11 €Trenutna cijena je: 19,11 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,99 €
Autori zbornika radova “Pravna zaštita od spolnog uznemiravanja” po prvi puta u Hrvatskoj na jednom mjestu pristupaju ovom ozbiljnom društvenom problemu iz antidiskriminacijskopravnog, radnopravnog, kaznenopravnog aspekta, kao i iz aspekta sveučilišnog prava. Zbornik predstavlja sintezu teorijskog i praktičnog poznavanja pravne zaštite od spolnog uznemiravanja. Autori (pravni teoretičari, sutkinja i Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova), pored znanstvene i stručne analize propisa i prakse, predlažu odgovarajuće preventivne mjere i sankcije za počinitelje spolnog uznemiravanja.
| Težina | 370 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Ivana Grgurev, Željko Potočnjak |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 193 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 21,24 €.19,11 €Trenutna cijena je: 19,11 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,99 €
Autori zbornika radova “Pravna zaštita od spolnog uznemiravanja” po prvi puta u Hrvatskoj na jednom mjestu pristupaju ovom ozbiljnom društvenom problemu iz antidiskriminacijskopravnog, radnopravnog, kaznenopravnog aspekta, kao i iz aspekta sveučilišnog prava. Zbornik predstavlja sintezu teorijskog i praktičnog poznavanja pravne zaštite od spolnog uznemiravanja. Autori (pravni teoretičari, sutkinja i Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova), pored znanstvene i stručne analize propisa i prakse, predlažu odgovarajuće preventivne mjere i sankcije za počinitelje spolnog uznemiravanja.
| Težina | 370 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Ivana Grgurev, Željko Potočnjak |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 193 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





