ISBN: 953-99223-6-4
Nakladnik: Žagar
Godina: 2004.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-99223-6-4
Nakladnik: Žagar
Godina: 2004.
Uvez: Tvrdi
Priručnik o vrstama droga, zlouporabi te društvenom kontekstu koji pogoduje širenju ove negativne pojave. Namijenjen je roditeljima, učiteljima i učenicima te svima koji sudjeluju u odgoju djece i prate aktualne društvene pojave. Knjiga je jednostavno pisana i nije opterećena stručnim činjenicama. Ona nudi neka osnovna znanja i poduku kako se osposobiti za prepoznavanje i prevenciju zlouporabe droge.
| Težina | 990 g |
|---|---|
| Format | 18 × 25 cm |
| Autor | Saša Radović |
| Izdavač | Žagar |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 261 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
6,00 €
Priručnik o vrstama droga, zlouporabi te društvenom kontekstu koji pogoduje širenju ove negativne pojave. Namijenjen je roditeljima, učiteljima i učenicima te svima koji sudjeluju u odgoju djece i prate aktualne društvene pojave. Knjiga je jednostavno pisana i nije opterećena stručnim činjenicama. Ona nudi neka osnovna znanja i poduku kako se osposobiti za prepoznavanje i prevenciju zlouporabe droge.
| Težina | 990 g |
|---|---|
| Format | 18 × 25 cm |
| Autor | Saša Radović |
| Izdavač | Žagar |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 261 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija