ISBN: 978-953-245-032-3
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2008.
Uvez: tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-245-032-3
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2008.
Uvez: tvrdi
Profesor filozofije na berlinskom sveučilištu u ovoj se knjizi bavi radom kao predmetom filozofije, odnosno pojmom koji filozofija od rada stvara te filozofijom kao radom. U smislu filozofskog poimanja rada, posebice ekonomskog, naglasak je na Hegelovim shvaćanjima te Marxovim postavkama. Nadalje je izložena tema o romantičnom poimanju rada, posebno u kontekstu političkog.
| Težina | 280 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Andreas Arndt |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 182 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
5,00 €
Profesor filozofije na berlinskom sveučilištu u ovoj se knjizi bavi radom kao predmetom filozofije, odnosno pojmom koji filozofija od rada stvara te filozofijom kao radom. U smislu filozofskog poimanja rada, posebice ekonomskog, naglasak je na Hegelovim shvaćanjima te Marxovim postavkama. Nadalje je izložena tema o romantičnom poimanju rada, posebno u kontekstu političkog.
| Težina | 280 g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Andreas Arndt |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 182 |
| Uvez | tvrdi |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija