ISBN: 9789538335068
Godina: 2020.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
Izvorna cijena bila je: 31,85 €.28,67 €Trenutna cijena je: 28,67 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:25,48 €
ISBN: 9789538335068
Godina: 2020.
Uvez: Tvrdi
Rat u Bosanskoj Posavini 1992., odnosno pad Bosanske Posavine, kako u Hrvatskoj i dijelu Bosne i Hercegovine nazivaju borbe od lipnja do listopada 1992. u zapadnom dijelu Bosanske Posavine, jedna je od najkontroverznijih dionica rata u Bosni i Hercegovini. Već se tijekom rata ustalilo mišljenje da Bosanska Posavina nije izgubljena zbog nadmoći srpskih snaga, nego zbog zaplotnjačkih igara prvoga hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana i njegovih najbližih suradnika, u prvom redu ministra obrane Gojka Šuška. Takve tvrdnje uglavnom nemaju uporište u izvorima, što ova knjiga potvrđuje.
| Težina | 820 g |
|---|---|
| Format | 18 × 25 cm |
| Autor | Davor Marijan |
| Nakladnik | Hrvatski institut za povijest podružnica Slavonski Brod |
| Mjesto izdanja | Slavonski Brod |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 357 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Izvorna cijena bila je: 31,85 €.28,67 €Trenutna cijena je: 28,67 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:25,48 €
Rat u Bosanskoj Posavini 1992., odnosno pad Bosanske Posavine, kako u Hrvatskoj i dijelu Bosne i Hercegovine nazivaju borbe od lipnja do listopada 1992. u zapadnom dijelu Bosanske Posavine, jedna je od najkontroverznijih dionica rata u Bosni i Hercegovini. Već se tijekom rata ustalilo mišljenje da Bosanska Posavina nije izgubljena zbog nadmoći srpskih snaga, nego zbog zaplotnjačkih igara prvoga hrvatskog predsjednika Franje Tuđmana i njegovih najbližih suradnika, u prvom redu ministra obrane Gojka Šuška. Takve tvrdnje uglavnom nemaju uporište u izvorima, što ova knjiga potvrđuje.
| Težina | 820 g |
|---|---|
| Format | 18 × 25 cm |
| Autor | Davor Marijan |
| Nakladnik | Hrvatski institut za povijest podružnica Slavonski Brod |
| Mjesto izdanja | Slavonski Brod |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 357 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija