ISBN:
Nakladnik: W. Goldmann Verlag
Godina:
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: W. Goldmann Verlag
Godina:
Uvez: Meki
| Težina | 100 g |
|---|---|
| Format | 10 × 15cm |
| Autor | Clifford Simak |
| Nakladnik | W. Goldmann Verlag |
| Mjesto izdanja | Munchen |
| Godina | |
| Broj stranica | 185 |
| Uvez | Meki, na njemačkom |
| Stanje knjige | solidno, žuti knjižnini blok |
ANTIKVARIJAT
3,00 €
| Težina | 100 g |
|---|---|
| Format | 10 × 15cm |
| Autor | Clifford Simak |
| Nakladnik | W. Goldmann Verlag |
| Mjesto izdanja | Munchen |
| Godina | |
| Broj stranica | 185 |
| Uvez | Meki, na njemačkom |
| Stanje knjige | solidno, žuti knjižnini blok |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija