Razgovarajte s nama! – Vježbenica hrvatskoga kao drugoga i stranoga jezika za razine A1/A2
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 17,25 €.16,25 €Trenutna cijena je: 16,25 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,53 €
Vježbenica hrvatskoga kao drugoga i stranoga jezika za razine A1/A2
| Težina | 650 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Marica Čilaš Mikulić, Milvia Gulešić Machata, Sanda Lucija Udier |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 335 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 17,25 €.16,25 €Trenutna cijena je: 16,25 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,53 €
Vježbenica hrvatskoga kao drugoga i stranoga jezika za razine A1/A2
| Težina | 650 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Marica Čilaš Mikulić, Milvia Gulešić Machata, Sanda Lucija Udier |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 335 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






