ISBN:
Nakladnik: Adamić
Godina: 1998.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Adamić
Godina: 1998.
Uvez: Meki
| Težina | 144 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Smiljan Visković |
| Nakladnik | Adamić |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 1998. |
| Broj stranica | 112 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
2,65 €
| Težina | 144 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Smiljan Visković |
| Nakladnik | Adamić |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 1998. |
| Broj stranica | 112 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija