ISBN: 978-953-220-541-1
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2007.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-220-541-1
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2007.
Uvez: Meki
Uspješno ekraniziran roman poznatiji je kao film s dvadesetak osvojenih filskih nagrada, od kojih je jedan Oskar. Dvojica luzera: promašeni pisac i scenarist koji ništa ne može objaviti, bez novca, razveden i ljubitelj dobre kapljice te njegov prijatelj, ženskar pred vjenčanjem, glumac i redatelj TV serija - lutaju vinskim cestama Kalifornije proživljavajući svoje krize i depresije natopljena alkoholom, humorom u društvu mnogobrojnih ljepotica.
| Težina | 128 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Rex Pickett |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 257 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,90 €
Uspješno ekraniziran roman poznatiji je kao film s dvadesetak osvojenih filskih nagrada, od kojih je jedan Oskar. Dvojica luzera: promašeni pisac i scenarist koji ništa ne može objaviti, bez novca, razveden i ljubitelj dobre kapljice te njegov prijatelj, ženskar pred vjenčanjem, glumac i redatelj TV serija - lutaju vinskim cestama Kalifornije proživljavajući svoje krize i depresije natopljena alkoholom, humorom u društvu mnogobrojnih ljepotica.
| Težina | 128 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Rex Pickett |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 257 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija