ISBN: 953-6895-26-9
Nakladnik: Sinergija
Godina: 2005.
Uvez:
KNJIŽARA
ISBN: 953-6895-26-9
Nakladnik: Sinergija
Godina: 2005.
Uvez:
Detaljna analiza kvalitete na hrvatskim visokoškolskim institucijama. Polazeći od pregleda najpoznatijeg svjetskog standarda za upravljanje kvalitetom (ISO 9000) te stanja kvalitete u visokom obrazovanju na području Europske unije autor iznosi rezultate empirijskog istraživanja o sustavima upravljanja kvalitetom u visokom obrazovanju u Republici Hrvatskoj.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Tonći Lazibat |
| Nakladnik | Sinergija |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2005. |
| Broj stranica | 131 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
8,00 €
Detaljna analiza kvalitete na hrvatskim visokoškolskim institucijama. Polazeći od pregleda najpoznatijeg svjetskog standarda za upravljanje kvalitetom (ISO 9000) te stanja kvalitete u visokom obrazovanju na području Europske unije autor iznosi rezultate empirijskog istraživanja o sustavima upravljanja kvalitetom u visokom obrazovanju u Republici Hrvatskoj.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Tonći Lazibat |
| Nakladnik | Sinergija |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2005. |
| Broj stranica | 131 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija