Suvremena režija
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 26,55 €.20,00 €Trenutna cijena je: 20,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:23,89 €
Hrvatski centar ITI u Biblioteci Mansioni objavio je knjigu Suvremena režija, u prijevodu Lade Čale Feldman, čiji je autor jedan od najznačajnijih teatrologa današnjice Patrice Pavis. Riječ o knjizi koja je krucijalna ne samo za studente suvremene režije na ADU, nego i za domaće kritičarke i kritičare, teatrologinje i teatrologe, sve proučavatelje književnosti, kazališta, performansa i filma, kao i studente kostimografije, scenografije, dizajna zvuka i dizajna svjetla.
| Težina | 512g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Partice Pavis |
| Nakladnik | Hrvatski centar ITI |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 519 |
| Uvez | meki s klapnom |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 26,55 €.20,00 €Trenutna cijena je: 20,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:23,89 €
Hrvatski centar ITI u Biblioteci Mansioni objavio je knjigu Suvremena režija, u prijevodu Lade Čale Feldman, čiji je autor jedan od najznačajnijih teatrologa današnjice Patrice Pavis. Riječ o knjizi koja je krucijalna ne samo za studente suvremene režije na ADU, nego i za domaće kritičarke i kritičare, teatrologinje i teatrologe, sve proučavatelje književnosti, kazališta, performansa i filma, kao i studente kostimografije, scenografije, dizajna zvuka i dizajna svjetla.
| Težina | 512g |
|---|---|
| Format | 13 × 20 cm |
| Autor | Partice Pavis |
| Nakladnik | Hrvatski centar ITI |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 519 |
| Uvez | meki s klapnom |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








