U Velebitu
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,79 €.14,21 €Trenutna cijena je: 14,21 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,63 €
Knjiga U Velebitu je transžanrovski hommage istraživačima Velebita u kojem su sakupljena iskustva i viđenje planine, kako Popovića samog tako i autora na koje se Popović poziva i koje citira. Hodajući istim onim stazama kojima su dvadesetih godina prošlog stoljeća hodali Hirtz, Simonović i Poljak, autor bilježi vlastita iskustva i zapažanja uspoređujući ih s iskustvima i zapažanjima Miroslava Hirtza, ali i dvojice velikih poznavatelja Velebita iz druge polovice 20. stoljeća, Sergeja Forenbachera i Ante Rukavine.
| Težina | 230 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Edo Popović |
| Nakladnik | Libricon |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 141 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,79 €.14,21 €Trenutna cijena je: 14,21 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,63 €
Knjiga U Velebitu je transžanrovski hommage istraživačima Velebita u kojem su sakupljena iskustva i viđenje planine, kako Popovića samog tako i autora na koje se Popović poziva i koje citira. Hodajući istim onim stazama kojima su dvadesetih godina prošlog stoljeća hodali Hirtz, Simonović i Poljak, autor bilježi vlastita iskustva i zapažanja uspoređujući ih s iskustvima i zapažanjima Miroslava Hirtza, ali i dvojice velikih poznavatelja Velebita iz druge polovice 20. stoljeća, Sergeja Forenbachera i Ante Rukavine.
| Težina | 230 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Edo Popović |
| Nakladnik | Libricon |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 141 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






