ISBN:
Nakladnik: Zrinski
Godina: 1987.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Zrinski
Godina: 1987.
Uvez: Meki
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Ivan Zvonar, Stjepan Hranjec |
| Nakladnik | Zrinski |
| Mjesto izdanja | Čakovec |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 577 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
11,00 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Ivan Zvonar, Stjepan Hranjec |
| Nakladnik | Zrinski |
| Mjesto izdanja | Čakovec |
| Godina | 1987. |
| Broj stranica | 577 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija