ISBN: 9789532204520
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2007.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 9789532204520
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2007.
Uvez: Meki
Napeta priča koja kreće od naizgled bezazlene krađe laboratorijskog kunića razvija se u mogućnost zaraze globalnih razmjera kad se teroristička skupina pokuša domoći smrtonosnog virusa sličnog eboli. Ipak, roman se odvija u gotovo komornoj atmosferi obiteljske kuće u snijegom okovanoj Škotskoj, a kriminalistički zaplet popraćen je obiteljskom krizom i ljubavnom pričom.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Ken Follet |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 303 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,31 €
Napeta priča koja kreće od naizgled bezazlene krađe laboratorijskog kunića razvija se u mogućnost zaraze globalnih razmjera kad se teroristička skupina pokuša domoći smrtonosnog virusa sličnog eboli. Ipak, roman se odvija u gotovo komornoj atmosferi obiteljske kuće u snijegom okovanoj Škotskoj, a kriminalistički zaplet popraćen je obiteljskom krizom i ljubavnom pričom.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Ken Follet |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 303 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija