ISBN: 953-206-181-9
Nakladnik: Meandar
Godina: 2005.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-206-181-9
Nakladnik: Meandar
Godina: 2005.
Uvez: Tvrdi
Zbirka kolumnističkih, uglavnom pripovjednih tekstova u kojima autor, inače novinar poznat po praćenju kulture igrača kompjutorskih igara (gejmera), duhovito komentira pojave vezane za komjutorsku ili cyber-kulturu, želeći raskrinkati nepravdu i ljudsku glupost.
| Težina | 298 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Zoran Žmirić |
| Nakladnik | Meandar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2005. |
| Broj stranica | 231 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,98 €
Zbirka kolumnističkih, uglavnom pripovjednih tekstova u kojima autor, inače novinar poznat po praćenju kulture igrača kompjutorskih igara (gejmera), duhovito komentira pojave vezane za komjutorsku ili cyber-kulturu, želeći raskrinkati nepravdu i ljudsku glupost.
| Težina | 298 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Zoran Žmirić |
| Nakladnik | Meandar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2005. |
| Broj stranica | 231 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija