ISBN: 953-99271-0-2
Nakladnik: Finkor
Godina: 2003.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-99271-0-2
Nakladnik: Finkor
Godina: 2003.
Uvez: Tvrdi
Autor je s nekoliko svojih do danas objavljenih knjiga pokazao da je sklon na "kuhinju" gledati s kulturološke pozicije, te je kao neobično vrijedan aspekt istraživanja i predstavljanja nacionalne tradicije uključio stol u Hrvata uzimajući u obzir različite nacionalne, vjerske ali i socijalne posebnosti. U uvodnom, povijesno-kulturološkom dijelu ove knjige, mnogo je prostora posvećeno tome kako se nekada opremao stol, ali i kakav je bio Zagreb u "običnom tanjuru". Uz to što čitatelje upoznaje s raznim "oblizekima" autor niže popis od pedesetak odabranih lokala i opisuje njihove specifičnosti, atmosferu i kvalitetu usluge.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Zlatan Nadvornik |
| Nakladnik | Finkor |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2003. |
| Broj stranica | 223 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
7,00 €
Autor je s nekoliko svojih do danas objavljenih knjiga pokazao da je sklon na "kuhinju" gledati s kulturološke pozicije, te je kao neobično vrijedan aspekt istraživanja i predstavljanja nacionalne tradicije uključio stol u Hrvata uzimajući u obzir različite nacionalne, vjerske ali i socijalne posebnosti. U uvodnom, povijesno-kulturološkom dijelu ove knjige, mnogo je prostora posvećeno tome kako se nekada opremao stol, ali i kakav je bio Zagreb u "običnom tanjuru". Uz to što čitatelje upoznaje s raznim "oblizekima" autor niže popis od pedesetak odabranih lokala i opisuje njihove specifičnosti, atmosferu i kvalitetu usluge.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Zlatan Nadvornik |
| Nakladnik | Finkor |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2003. |
| Broj stranica | 223 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija