ISBN: 978-953-221-115-3
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-221-115-3
Nakladnik: Dušević i Kršovnik
Godina: 2007.
Uvez: Meki
2000 pojmova o zdravlju muškaraca. Namjera je ove knjige pomoći muškarcima da preuzmu odgovornost za vlastito zdravlje i dobrobit. Prvi dio knjige bavi se različitim aspektima ljudskog tijela - od mišićnog i koštanog do živčanog sustava - kako bi muškarci postali svjesniji svoga tijela i načina na koje ono djeluje. Abecednim popisom medicinskih termina i stanja koja ih objašnjavaju, razumljivo se i sažeto pristupa ključnim zdravstvenim pitanjima s lako dostupnim opisom široka spektra medicinskih stanja i problema, kako jednostavnih tako i složenih, s kojima bi se muškarci mogli susresti u životu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Milka Pašić |
| Nakladnik | Dušević&Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 415 |
| Uvez | |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
4,00 €
2000 pojmova o zdravlju muškaraca. Namjera je ove knjige pomoći muškarcima da preuzmu odgovornost za vlastito zdravlje i dobrobit. Prvi dio knjige bavi se različitim aspektima ljudskog tijela - od mišićnog i koštanog do živčanog sustava - kako bi muškarci postali svjesniji svoga tijela i načina na koje ono djeluje. Abecednim popisom medicinskih termina i stanja koja ih objašnjavaju, razumljivo se i sažeto pristupa ključnim zdravstvenim pitanjima s lako dostupnim opisom široka spektra medicinskih stanja i problema, kako jednostavnih tako i složenih, s kojima bi se muškarci mogli susresti u životu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Milka Pašić |
| Nakladnik | Dušević&Kršovnik |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 415 |
| Uvez | |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija