ISBN: 9789533237145
Nakladnik: Znanje
Godina: 1998
Uvez: tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 9789533237145
Nakladnik: Znanje
Godina: 1998
Uvez: tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Stephen A. Maisto, Mark Galizio, Gerard J. Connors |
| Izdavač | The Harcourt Press |
| Mjesto izdanja | New York |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 500 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT

5,00 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Stephen A. Maisto, Mark Galizio, Gerard J. Connors |
| Izdavač | The Harcourt Press |
| Mjesto izdanja | New York |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 500 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija