Esekerski rječnik – Essekerisches Wörterbuch
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 17,25 €.15,53 €Trenutna cijena je: 15,53 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,80 €
U ovome su rječniku sakupljene leksičke jedinice njemačkoga dijalekta grada Osijeka, nazvanog "Essekerisch". Cilj je rječnika olakšati čitateljima razumijevanje objavljenih esekerskih tekstova i dio leksičkoga blaga tog miješanog gradskog dijalekta učiniti dostupnim zainteresiranim istraživačima. Riječi su iz postojećeg materijala uzete zajedno s kontekstom. Za riječi prikupljene izvan konteksta autor je sam konstruirao primjere.
drugo, dopunjeno i poboljšano izdanje
| Težina | 905 g |
|---|---|
| Format | 15 × 24 cm |
| Autor | Velimir Petrović |
| Nakladnik | FF Press |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 506 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 17,25 €.15,53 €Trenutna cijena je: 15,53 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:13,80 €
U ovome su rječniku sakupljene leksičke jedinice njemačkoga dijalekta grada Osijeka, nazvanog "Essekerisch". Cilj je rječnika olakšati čitateljima razumijevanje objavljenih esekerskih tekstova i dio leksičkoga blaga tog miješanog gradskog dijalekta učiniti dostupnim zainteresiranim istraživačima. Riječi su iz postojećeg materijala uzete zajedno s kontekstom. Za riječi prikupljene izvan konteksta autor je sam konstruirao primjere.
drugo, dopunjeno i poboljšano izdanje
| Težina | 905 g |
|---|---|
| Format | 15 × 24 cm |
| Autor | Velimir Petrović |
| Nakladnik | FF Press |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 506 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








