ISBN: 978-953-245-027-9
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2007.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA

ISBN: 978-953-245-027-9
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2007.
Uvez: Tvrdi
Pisac i filozof ranog njemačkog romantizma (pravo mu je ime Georg Philip Friedrich von Hardenberg) čije se inovativne misli bave pitanjima koja su aktualna i danas kao što su: istina i objektivnost, razum i mašta, jezik i svijest, revolucija i država. Novalis daje kritičke primjedbe o Fichteu, Hemsterhuisu, o poeziji, o misaonim zadacima...
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Novalis |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 117 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT

4,65 €
Pisac i filozof ranog njemačkog romantizma (pravo mu je ime Georg Philip Friedrich von Hardenberg) čije se inovativne misli bave pitanjima koja su aktualna i danas kao što su: istina i objektivnost, razum i mašta, jezik i svijest, revolucija i država. Novalis daje kritičke primjedbe o Fichteu, Hemsterhuisu, o poeziji, o misaonim zadacima...
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Novalis |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2007. |
| Broj stranica | 117 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija