ISBN: 9789536939510
Nakladnik: Izdavački centar Rijeka
Godina: 2009.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 9789536939510
Nakladnik: Izdavački centar Rijeka
Godina: 2009.
Uvez: Meki
Priručnik za roditelje ˝Kako preživjeti djetetovu školu˝ obuhvaća razdoblje djetetove osnovne škole. Sadrži savjete brojnih stručnjaka: nastavnika, pedagoga, didaktičara, pedijatra, nutricionista o pisanju domaćih zadaća, korištenju školske blagovaonice, o ˝problematičnim˝ prijateljima u razredu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 14 × 22 cm |
| Autor | Paola di Pietro |
| Nakladnik | Izdavački centar |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,00 €
Priručnik za roditelje ˝Kako preživjeti djetetovu školu˝ obuhvaća razdoblje djetetove osnovne škole. Sadrži savjete brojnih stručnjaka: nastavnika, pedagoga, didaktičara, pedijatra, nutricionista o pisanju domaćih zadaća, korištenju školske blagovaonice, o ˝problematičnim˝ prijateljima u razredu.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 14 × 22 cm |
| Autor | Paola di Pietro |
| Nakladnik | Izdavački centar |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 2009. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija