Knjiga Mirdadova
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 14,60 €.9,00 €Trenutna cijena je: 9,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:6,64 €
Knjiga Mirdadova, bezvremena alegorijska priča koja je dotakla srca velikog broja čitatelja, ne prestaje pokazivati novim naraštajima kako se gubitkom osjećaja dvojnosti može proširiti ljudska svijest i otkriti Bog u čovjeku. Ta je knjiga niz dijaloga između Mirdade i njegovih učenika. Mirdadova učenja obuhvaćaju sva važna životna pitanja kao što su ljubav, odnos gospodara i sluge, stvaralačka šutnja, novac, ciklus rađanja i umiranja, pokajanje, starost itd.
| Težina | 128 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Mikhail Naimy |
| Nakladnik | Sipar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 14,60 €.9,00 €Trenutna cijena je: 9,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:6,64 €
Knjiga Mirdadova, bezvremena alegorijska priča koja je dotakla srca velikog broja čitatelja, ne prestaje pokazivati novim naraštajima kako se gubitkom osjećaja dvojnosti može proširiti ljudska svijest i otkriti Bog u čovjeku. Ta je knjiga niz dijaloga između Mirdade i njegovih učenika. Mirdadova učenja obuhvaćaju sva važna životna pitanja kao što su ljubav, odnos gospodara i sluge, stvaralačka šutnja, novac, ciklus rađanja i umiranja, pokajanje, starost itd.
| Težina | 128 g |
|---|---|
| Format | 14 × 21 cm |
| Autor | Mikhail Naimy |
| Nakladnik | Sipar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 207 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






