Kuća na kokošjim nogama
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.10,00 €Trenutna cijena je: 10,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:11,95 €
Dvanaestogodišnja Marinka sanja o normalnom životu, u kojem bi njena kuća ostala na istome mjestu dovoljno dugo da ona uspije naći prijatelje. Ali njena kuća ima kokošje noge i često se bez upozorenja seli po svijetu.
Jer Marinkina baka je Baba Jaga, koja vodi umrle s ovoga na onaj svijet. Marinka čezne izbjeći sudbinu Babine nasljednice i sama odabrati što će postati – ali kuća nije nužno naklonjena njenim nakanama.
| Težina | 437 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Sophie Anderson |
| Izdavač | Mitopeja |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 206 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.10,00 €Trenutna cijena je: 10,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:11,95 €
Dvanaestogodišnja Marinka sanja o normalnom životu, u kojem bi njena kuća ostala na istome mjestu dovoljno dugo da ona uspije naći prijatelje. Ali njena kuća ima kokošje noge i često se bez upozorenja seli po svijetu.
Jer Marinkina baka je Baba Jaga, koja vodi umrle s ovoga na onaj svijet. Marinka čezne izbjeći sudbinu Babine nasljednice i sama odabrati što će postati – ali kuća nije nužno naklonjena njenim nakanama.
| Težina | 437 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Sophie Anderson |
| Izdavač | Mitopeja |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 206 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







