Lexikon der Renaissance
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
| Težina | 1500g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | |
| Nakladnik | Bibliographisches Institut |
| Mjesto izdanja | Leipzig |
| Godina | 1989 |
| Broj stranica | 800 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Odlično |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
29,00 €
| Težina | 1500g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | |
| Nakladnik | Bibliographisches Institut |
| Mjesto izdanja | Leipzig |
| Godina | 1989 |
| Broj stranica | 800 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Odlično |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





