ISBN:
Nakladnik: Grafički zavod Hrvatske
Godina: 1974.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Grafički zavod Hrvatske
Godina: 1974.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Krešimir Kosić, Vladimir Maleković, Saša Vereš |
| Nakladnik | Grafički zavod Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1974. |
| Broj stranica | 80 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
3,98 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Krešimir Kosić, Vladimir Maleković, Saša Vereš |
| Nakladnik | Grafički zavod Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1974. |
| Broj stranica | 80 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija