ISBN: 953-6959-18-6
Nakladnik: Stih
Godina: 2004.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 953-6959-18-6
Nakladnik: Stih
Godina: 2004.
Uvez: Tvrdi
"Osim prisjećanja na brojne protagoniste uzbudljivih zbivanja na olimpijskim športskim borilištima, knjiga sadrži dokumentarni dio s pregledom svih osvajača medalja na do sada održanim igrama, tablicama najuspješnijih sudionika i zemalja sudionica, a poseban je dio posvećen uspjesima hrvatskih športaša. Svaki će čitatelj tako imati prigodu još jednom proživjeti uzbudljivu povijest olimpijskih nadmetanja novoga doba, a usto na jednome mjestu nalaziti izvor svih bitnih podataka o ljetnim olimpijskim igrama. Upotpunjavanju slike zacijelo će pripomoći i brojne fotografije s važnim trenucima i ljudima koji su obilježili povijest igara." (Ante Kostelić, u proslovu knjige).
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Marijan Boršić |
| Nakladnik | Stih |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 360 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
2,65 €
"Osim prisjećanja na brojne protagoniste uzbudljivih zbivanja na olimpijskim športskim borilištima, knjiga sadrži dokumentarni dio s pregledom svih osvajača medalja na do sada održanim igrama, tablicama najuspješnijih sudionika i zemalja sudionica, a poseban je dio posvećen uspjesima hrvatskih športaša. Svaki će čitatelj tako imati prigodu još jednom proživjeti uzbudljivu povijest olimpijskih nadmetanja novoga doba, a usto na jednome mjestu nalaziti izvor svih bitnih podataka o ljetnim olimpijskim igrama. Upotpunjavanju slike zacijelo će pripomoći i brojne fotografije s važnim trenucima i ljudima koji su obilježili povijest igara." (Ante Kostelić, u proslovu knjige).
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Marijan Boršić |
| Nakladnik | Stih |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 360 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija