ISBN: 9789531694339
Godina: 2021.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
Izvorna cijena bila je: 23,36 €.21,02 €Trenutna cijena je: 21,02 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:18,69 €
ISBN: 9789531694339
Godina: 2021.
Uvez: Meki
Knjiga Lade Badurine "Od gramatike prema komunikaciji" sastoji se od triju cjelina koje obrađujući različite teme imaju za cilj ukazati na povezanost gramatike i komunikacije.
| Težina | 683 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Lada Badurina |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 353 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Izvorna cijena bila je: 23,36 €.21,02 €Trenutna cijena je: 21,02 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:18,69 €
Knjiga Lade Badurine "Od gramatike prema komunikaciji" sastoji se od triju cjelina koje obrađujući različite teme imaju za cilj ukazati na povezanost gramatike i komunikacije.
| Težina | 683 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Lada Badurina |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 353 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija