ISBN: 953-220-434-2
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2006.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-220-434-2
Nakladnik: Algoritam
Godina: 2006.
Uvez: Meki
Treći roman američkog pisca čiji je glavni lik odvjetnik Victor Carl. U ovom nastavku on za primamljivih deset tisuća dolara započinje ponovnu istragu davno zatvorenog slučaja. U tom slučaju poznati vlasnik restorana osuđen je za ubojstvo svoje lijepe, mlade žene. No, Victor ubrzo biva upleten u dvostruku zavjeru; dok ga gotovo neprimjetni propusti prethodnog odvjetnika vode do začuđujućih otkrića povezanih s krivnjom njegova klijenta, s druge strane, njegov novi zubar, osim zubiju, nastoji mu srediti i život - pronaći nove poslovne kontakte, ali i ženu njegova života!
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | William Lashner |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2006. |
| Broj stranica | 430 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,31 €
Treći roman američkog pisca čiji je glavni lik odvjetnik Victor Carl. U ovom nastavku on za primamljivih deset tisuća dolara započinje ponovnu istragu davno zatvorenog slučaja. U tom slučaju poznati vlasnik restorana osuđen je za ubojstvo svoje lijepe, mlade žene. No, Victor ubrzo biva upleten u dvostruku zavjeru; dok ga gotovo neprimjetni propusti prethodnog odvjetnika vode do začuđujućih otkrića povezanih s krivnjom njegova klijenta, s druge strane, njegov novi zubar, osim zubiju, nastoji mu srediti i život - pronaći nove poslovne kontakte, ali i ženu njegova života!
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | William Lashner |
| Nakladnik | Algoritam |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2006. |
| Broj stranica | 430 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija