Priručnik za hodače
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,79 €.14,21 €Trenutna cijena je: 14,21 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,63 €
Priručnik za hodače je transžanrovsko djelo, spoj fikcije, reportaže, dnevničkih zapisa i eseja te svojevrsna autorova posveta brojnim velikanima ljudske misli i pera (Čuang Tse, Seneka, Montaigne, Ikkyu Sôjun, H. D. Thoreau, Aldous Huxley, Ernesto Sabato, Kodo Sawaki…) koji su u svojim promišljanjima otkrivali polaganost i ukazivali na potrebu da ljudski rod malo uspori u svojem grozničavom i ubrzanom, svjesnom ili nesvjesnom, odvajanju od prirode s kojom je nekada činio harmoničniju cjelinu nego li je to slučaj danas.
| Težina | 230 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Edo Popović |
| Nakladnik | Libricon |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 147 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,79 €.14,21 €Trenutna cijena je: 14,21 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,63 €
Priručnik za hodače je transžanrovsko djelo, spoj fikcije, reportaže, dnevničkih zapisa i eseja te svojevrsna autorova posveta brojnim velikanima ljudske misli i pera (Čuang Tse, Seneka, Montaigne, Ikkyu Sôjun, H. D. Thoreau, Aldous Huxley, Ernesto Sabato, Kodo Sawaki…) koji su u svojim promišljanjima otkrivali polaganost i ukazivali na potrebu da ljudski rod malo uspori u svojem grozničavom i ubrzanom, svjesnom ili nesvjesnom, odvajanju od prirode s kojom je nekada činio harmoničniju cjelinu nego li je to slučaj danas.
| Težina | 230 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Edo Popović |
| Nakladnik | Libricon |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 147 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






