ISBN:978-953-7967-78-9
Nakladnik: Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Godina: 2023.
Uvez: meki
KNJIŽARA
Lana Hudiček
Izvorna cijena bila je: 13,30 €.11,97 €Trenutna cijena je: 11,97 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,64 €
ISBN:978-953-7967-78-9
Nakladnik: Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje
Godina: 2023.
Uvez: meki
Nadamo se da će ova knjiga pridonijeti razumijevanju odnosa novinarskoga žargonskog i stručnog (standardnojezičnog) nazivlja te sustavnomu pristupu novinarskomu nazivlju i njegovu uređivanju. Ovaj je Rječnik (koji sadržava oko 600 novinarskih žargonizama) popraćen uvodnom studijom o odnosu novinarskoga žargona i standardnoga jezika.
| Težina | 289 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Lana Hudiček at al. |
| Nakladnik | Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2023. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Lana Hudiček
Izvorna cijena bila je: 13,30 €.11,97 €Trenutna cijena je: 11,97 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,64 €
Nadamo se da će ova knjiga pridonijeti razumijevanju odnosa novinarskoga žargonskog i stručnog (standardnojezičnog) nazivlja te sustavnomu pristupu novinarskomu nazivlju i njegovu uređivanju. Ovaj je Rječnik (koji sadržava oko 600 novinarskih žargonizama) popraćen uvodnom studijom o odnosu novinarskoga žargona i standardnoga jezika.
| Težina | 289 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20 cm |
| Autor | Lana Hudiček at al. |
| Nakladnik | Institut za hrvatski jezik i jezikoslovlje |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2023. |
| Broj stranica | 128 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija