ISBN: 953-207-005-2
Nakladnik: Ceres
Godina: 2000.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-207-005-2
Nakladnik: Ceres
Godina: 2000.
Uvez: Meki
Drugi putopis o Izraelu Spomenke Podboj...
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Spomenka Podboj |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2000. |
| Broj stranica | 336 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,97 €
Drugi putopis o Izraelu Spomenke Podboj...
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Spomenka Podboj |
| Nakladnik | Ceres |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2000. |
| Broj stranica | 336 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija