Sviraju zavađene muzike i druge drame
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 24,00 €.18,00 €Trenutna cijena je: 18,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:21,50 €
Vidićeve se drame oblikuju i kao kraće duodrame za samo dva lica i kao razvedenije ansambl- drame s većim brojem protagonista, no u njih gotovo redovito, a nerijetko upravo onda kad ih se ponajmanje očekuje, izravno scenski, u snovima ili nastupima bunila, u jeziku ili samo u slutnji, upadaju fantastična, mitska i nadnaravna bića, osobna i kolektivna čudovišta u nama i oko nas, koja Vidićevu dramaturgiju sabiru u jednu točku i guraju nam pod nos sliku života kao bezizlaznoga labirinta kojim čovjek luta boreći se s vlastitom zvijeri u njegovu središtu.
| Težina | 420 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Ivan Vidić |
| Nakladnik | Hrvatski centar ITI |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 376 |
| Uvez | meki s klapnama |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 24,00 €.18,00 €Trenutna cijena je: 18,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:21,50 €
Vidićeve se drame oblikuju i kao kraće duodrame za samo dva lica i kao razvedenije ansambl- drame s većim brojem protagonista, no u njih gotovo redovito, a nerijetko upravo onda kad ih se ponajmanje očekuje, izravno scenski, u snovima ili nastupima bunila, u jeziku ili samo u slutnji, upadaju fantastična, mitska i nadnaravna bića, osobna i kolektivna čudovišta u nama i oko nas, koja Vidićevu dramaturgiju sabiru u jednu točku i guraju nam pod nos sliku života kao bezizlaznoga labirinta kojim čovjek luta boreći se s vlastitom zvijeri u njegovu središtu.
| Težina | 420 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Ivan Vidić |
| Nakladnik | Hrvatski centar ITI |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 376 |
| Uvez | meki s klapnama |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





