ISBN: 953-180-024-3
Nakladnik: Alinea i Sveučilište u Rijeci
Godina: 1995.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 953-180-024-3
Nakladnik: Alinea i Sveučilište u Rijeci
Godina: 1995.
Uvez: Meki
Autori knjige željeli su našoj znanstvenoj i stručnoj javnosti, studentima, a posebice potencijalnim poduzetnicima i managerima na jednom mjestu pružiti saznanja o vlasništvu, poduzeću, poduzetništvu, managementu, tržišnoj ekonomiji, pretvorbi vlasničkih i poduzetničkih oblika itd. Ove je kategorije nužno istraživati, promišljati i obrađivati u njihovoj međusobnoj uvjetovanosti, utjecajnosti i dinamičnosti pa su autori posvećivali jednaku pažnju i sadržaju (suštini) i obliku (formi) koje su poprimali na različitim stupnjevima razvitka.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Josip Deželjin, Vidoje Vujić |
| Nakladnik | Alinea i Sveučilište u Rijeci |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 209 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
5,00 €
Autori knjige željeli su našoj znanstvenoj i stručnoj javnosti, studentima, a posebice potencijalnim poduzetnicima i managerima na jednom mjestu pružiti saznanja o vlasništvu, poduzeću, poduzetništvu, managementu, tržišnoj ekonomiji, pretvorbi vlasničkih i poduzetničkih oblika itd. Ove je kategorije nužno istraživati, promišljati i obrađivati u njihovoj međusobnoj uvjetovanosti, utjecajnosti i dinamičnosti pa su autori posvećivali jednaku pažnju i sadržaju (suštini) i obliku (formi) koje su poprimali na različitim stupnjevima razvitka.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Josip Deželjin, Vidoje Vujić |
| Nakladnik | Alinea i Sveučilište u Rijeci |
| Mjesto izdanja | Rijeka |
| Godina | 1995. |
| Broj stranica | 209 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija