ISBN: 9789532462869
Nakladnik: Mate
Godina: 2016.
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN: 9789532462869
Nakladnik: Mate
Godina: 2016.
Uvez: Meki
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | John McCormick prevoditeljica Ana Bobić |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2016. |
| Broj stranica | 198. |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
10,00 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | John McCormick prevoditeljica Ana Bobić |
| Nakladnik | Mate |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2016. |
| Broj stranica | 198. |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija