Zlatko Pinter: Krvavi tragovi velikosrpske ideologije na kraju XX. stoljeća
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 33,18 €.29,86 €Trenutna cijena je: 29,86 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:26,54 €
Knjiga “Krvavi tragovi velikosrpske ideologije na kraju XX. stoljeća” ima ukupno oko 800 stranica, a njezina tematika vezana je za krizu i raspad SFRJ, agresiju na Hrvatsku, tijek i posljedice rata (s posebnim osvrtom na propagandu, masovne zločine i stanje u zemlji agresoru – Srbiji – u poratnom razdoblju). Ona ima za cilj prije svega objasniti uzroke i korijene svega što se događalo u posljednjem desetljeću XX. stoljeća i poslužiti budućim znanstvenicima u daljnjim istraživanjima.
| težina | 1120 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Zlatko Pinter |
| Nakladnik | Hrvatski studiji |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 800 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 33,18 €.29,86 €Trenutna cijena je: 29,86 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:26,54 €
Knjiga “Krvavi tragovi velikosrpske ideologije na kraju XX. stoljeća” ima ukupno oko 800 stranica, a njezina tematika vezana je za krizu i raspad SFRJ, agresiju na Hrvatsku, tijek i posljedice rata (s posebnim osvrtom na propagandu, masovne zločine i stanje u zemlji agresoru – Srbiji – u poratnom razdoblju). Ona ima za cilj prije svega objasniti uzroke i korijene svega što se događalo u posljednjem desetljeću XX. stoljeća i poslužiti budućim znanstvenicima u daljnjim istraživanjima.
| težina | 1120 g |
|---|---|
| Format | 15 × 23 cm |
| Autor | Zlatko Pinter |
| Nakladnik | Hrvatski studiji |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022. |
| Broj stranica | 800 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






