Blistanje
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,93 €.14,34 €Trenutna cijena je: 14,34 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,74 €
Idemo kroz život nesvjesni svega onoga što možemo, svega što nam je dano, a u trenutku bi moglo nestati. Što bi bilo da odjednom ne možemo hodati, pomaknuti se ili govoriti? Drašku se upravo to dogodilo, a mi možemo skupiti hrabrosti i pročitati kako je biti u njegovoj koži. Iz koje se ne može, ali se u njoj ipak može.
Stoga, skupite hrabrost i pročitajte. Kako god se osjećali nakon čitanja, jedno je sigurno. Na neki neobičan i dobar način više nećete biti isti.
| Težina | 200 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Draško Regul |
| Nakladnik | IEP |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2023. |
| Broj stranica | 200 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,93 €.14,34 €Trenutna cijena je: 14,34 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,74 €
Idemo kroz život nesvjesni svega onoga što možemo, svega što nam je dano, a u trenutku bi moglo nestati. Što bi bilo da odjednom ne možemo hodati, pomaknuti se ili govoriti? Drašku se upravo to dogodilo, a mi možemo skupiti hrabrosti i pročitati kako je biti u njegovoj koži. Iz koje se ne može, ali se u njoj ipak može.
Stoga, skupite hrabrost i pročitajte. Kako god se osjećali nakon čitanja, jedno je sigurno. Na neki neobičan i dobar način više nećete biti isti.
| Težina | 200 g |
|---|---|
| Format | 15 × 21 cm |
| Autor | Draško Regul |
| Nakladnik | IEP |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2023. |
| Broj stranica | 200 |
| Uvez | meki |
| Stanje knjige | novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






