ISBN: 978-953-7635-00-8
Nakladnik: Općina Brdovec
Godina: 2008.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 978-953-7635-00-8
Nakladnik: Općina Brdovec
Godina: 2008.
Uvez: Tvrdi
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Marko Samardžija, priredio |
| Nakladnik | Općina Brdovec |
| Mjesto izdanja | Brdovec |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 216 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
Marko Samardžija, priredio
6,50 €
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Marko Samardžija, priredio |
| Nakladnik | Općina Brdovec |
| Mjesto izdanja | Brdovec |
| Godina | 2008. |
| Broj stranica | 216 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija