ISBN: 953-6462-00-1
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 1997.
Uvez: Meki
KNJIŽARA

ISBN: 953-6462-00-1
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 1997.
Uvez: Meki
Knjiga predstavlja prerađeni i dopunjeni magistarski rad. Epistemička logika koju autor ovdje prezentira je jedna od intenzionalnih logika koja svoj uspon i razvoj doživljava u šezdesetim godinama ovog stoljeća ponajviše u sklopu tzv. finske logičke škole.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Slavko Brkić |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1997. |
| Broj stranica | 250 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT

4,65 €
Knjiga predstavlja prerađeni i dopunjeni magistarski rad. Epistemička logika koju autor ovdje prezentira je jedna od intenzionalnih logika koja svoj uspon i razvoj doživljava u šezdesetim godinama ovog stoljeća ponajviše u sklopu tzv. finske logičke škole.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Slavko Brkić |
| Nakladnik | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1997. |
| Broj stranica | 250 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija