Formule iz matematike i fizike za srednje škole i tehničke fakultete
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,93 €.14,00 €Trenutna cijena je: 14,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,74 €
U knjizi je dat izbor formula iz matematike i fizike, koje sadržajem obuhvaćaju cjelokupno srednjoškolsko gradivo. Obuhvaća i najvažnije formule gradiva kolegija matematike i fizike tehničkih fakulteta. Gradivo je podijeljeno u tematske cjeline i izloženo je slijedom uobičajenim izlaganju na srednjim školama i tehničkim fakultetima.
| Težina | 440 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20,5 cm |
| Autor | Vladimir Pašagić |
| Nakladnik | Nova stvarnost |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 235 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,93 €.14,00 €Trenutna cijena je: 14,00 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,74 €
U knjizi je dat izbor formula iz matematike i fizike, koje sadržajem obuhvaćaju cjelokupno srednjoškolsko gradivo. Obuhvaća i najvažnije formule gradiva kolegija matematike i fizike tehničkih fakulteta. Gradivo je podijeljeno u tematske cjeline i izloženo je slijedom uobičajenim izlaganju na srednjim školama i tehničkim fakultetima.
| Težina | 440 g |
|---|---|
| Format | 15 × 20,5 cm |
| Autor | Vladimir Pašagić |
| Nakladnik | Nova stvarnost |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2004. |
| Broj stranica | 235 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





