Novi i poboljšani svijet – zbirka pomorskih karata i peljara HPM u Splitu
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.11,95 €Trenutna cijena je: 11,95 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,62 €
Riječ je o publikaciji koja na 252 stranice donosi cjelokupnu kartografsku građu te ustanove: gotovo 900 jedinica, čiji je izabrani dio detaljnije predstavljen i popraćen fotografijama. Čitatelje će oduševiti raznolikošću Zbirke koja sadrži raritetne primjeraka portulana, atlasa, veduta te brojnih vrsta karata – od rukopisnih planova preko svih vrsta navigacijskih karata pa do reklamnih te nesvakidašnjih vojnih i tajnih primjeraka. Djelo je nastavak istraživanja te vrijedne baštine, zaštićenog kulturnog dobra Republike Hrvatske, čije je populariziranje muzej započeo istoimenom izložbom 2019. godine.
| Težina | 1140g |
|---|---|
| Format | 22 × 30 cm |
| Autor | Petra Blažević, Renata Busatto, Danka Radić |
| Nakladnik | Hrvatski pomorski muzej Split |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 251 |
| Uvez | tvrdi, ilustrirano u boji |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 13,27 €.11,95 €Trenutna cijena je: 11,95 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:10,62 €
Riječ je o publikaciji koja na 252 stranice donosi cjelokupnu kartografsku građu te ustanove: gotovo 900 jedinica, čiji je izabrani dio detaljnije predstavljen i popraćen fotografijama. Čitatelje će oduševiti raznolikošću Zbirke koja sadrži raritetne primjeraka portulana, atlasa, veduta te brojnih vrsta karata – od rukopisnih planova preko svih vrsta navigacijskih karata pa do reklamnih te nesvakidašnjih vojnih i tajnih primjeraka. Djelo je nastavak istraživanja te vrijedne baštine, zaštićenog kulturnog dobra Republike Hrvatske, čije je populariziranje muzej započeo istoimenom izložbom 2019. godine.
| Težina | 1140g |
|---|---|
| Format | 22 × 30 cm |
| Autor | Petra Blažević, Renata Busatto, Danka Radić |
| Nakladnik | Hrvatski pomorski muzej Split |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 251 |
| Uvez | tvrdi, ilustrirano u boji |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







