O neslavenskom stanovništvu na vukovarskom području
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 20,70 €.18,63 €Trenutna cijena je: 18,63 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,56 €
U dosadašnjoj historiografiji posvećenoj vukovarskom području naglasak je uglavnom stavljen na povijest dviju najbrojnijih etničkih zajednica – hrvatske i srpske. U ovoj se knjizi autorica usmjerila prema analizi položaja manjinskih neslavenskih etničkih zajednica nakon stvaranja jugoslavenske države i gubitka konstitutivnosti. Ta je promjena imala dalekosežne političke, gospodarske i socijalne posljedice.
| Težina | 700 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Lidija Barišić Bogišić |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 330 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 20,70 €.18,63 €Trenutna cijena je: 18,63 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,56 €
U dosadašnjoj historiografiji posvećenoj vukovarskom području naglasak je uglavnom stavljen na povijest dviju najbrojnijih etničkih zajednica – hrvatske i srpske. U ovoj se knjizi autorica usmjerila prema analizi položaja manjinskih neslavenskih etničkih zajednica nakon stvaranja jugoslavenske države i gubitka konstitutivnosti. Ta je promjena imala dalekosežne političke, gospodarske i socijalne posljedice.
| Težina | 700 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Lidija Barišić Bogišić |
| Nakladnik | Hrvatska sveučilišna naklada |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 330 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija






