ISBN: 9789532450880
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2017.
Uvez: Tvrdi
KNJIŽARA
ISBN: 9789532450880
Nakladnik: Naklada Jurčić
Godina: 2017.
Uvez: Tvrdi
U trideset priča posvećenim dijelovima tijela - ruci, vratu, očima, nogama, glavi, šaci, ramenu..., kao sitnim elementima slike ili pixelima, autorica gradi galeriju likova koje u konačnici tvore cjelokupnu sliku, odnosno, cjelovito tijelo teksta. Na kraju knjige je bilješka o prevoditeljici, Xeniji Detoni, a ovo je prva knjiga mađarske spisateljice prevedena na hrvatski jezik.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Krisztina Toth |
| Naklada | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2017. |
| Broj stranica | 115 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
ANTIKVARIJAT
6,64 €
U trideset priča posvećenim dijelovima tijela - ruci, vratu, očima, nogama, glavi, šaci, ramenu..., kao sitnim elementima slike ili pixelima, autorica gradi galeriju likova koje u konačnici tvore cjelokupnu sliku, odnosno, cjelovito tijelo teksta. Na kraju knjige je bilješka o prevoditeljici, Xeniji Detoni, a ovo je prva knjiga mađarske spisateljice prevedena na hrvatski jezik.
| Težina | 000 g |
|---|---|
| Format | 00 × 00 cm |
| Autor | Krisztina Toth |
| Naklada | Naklada Jurčić |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2017. |
| Broj stranica | 115 |
| Uvez | Tvrdi |
| Stanje knjige | Vrlo dobro |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija