Pravo na kretanje – Pravo u primijenjenoj kineziologiji (neprofesionalnog sporta)
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
U ovom udžbeniku namjera je bila uočiti, opisati i analizirati uobičajene veze te prisutnost prava u primijenjenoj kineziologiji, upozoriti na pravne probleme na koje kineziolozi nailaze u svom poslu, o čemu moraju voditi računa i gdje mogu potražiti odgovore, ne bi li bili svjesni mogućih problema i posljedica određenih odluka. Sadrži niz praktičnih primjera najčešćih životnih situacija u kojima se mogu naći kineziolozi iz pravne perspektive.
| Težina | 308 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Siniša Petrović, Karlo Šimanović |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 156 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
18,00 €
U ovom udžbeniku namjera je bila uočiti, opisati i analizirati uobičajene veze te prisutnost prava u primijenjenoj kineziologiji, upozoriti na pravne probleme na koje kineziolozi nailaze u svom poslu, o čemu moraju voditi računa i gdje mogu potražiti odgovore, ne bi li bili svjesni mogućih problema i posljedica određenih odluka. Sadrži niz praktičnih primjera najčešćih životnih situacija u kojima se mogu naći kineziolozi iz pravne perspektive.
| Težina | 308 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Siniša Petrović, Karlo Šimanović |
| Nakladnik | Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2020. |
| Broj stranica | 156 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija







