ISBN:
Nakladnik: Grafički zavod Hrvatske
Godina:
Uvez: Meki
KNJIŽARA
ISBN:
Nakladnik: Grafički zavod Hrvatske
Godina:
Uvez: Meki
| Težina | 247 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Isaac Asimov |
| Nakladnik | Grafički zavod Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1986. |
| Broj stranica | 195 |
| Uvez | |
| Stanje knjige | dobro, jezik:: srpski |
ANTIKVARIJAT
7,00 €
| Težina | 247 g |
|---|---|
| Format | 14 × 20 cm |
| Autor | Isaac Asimov |
| Nakladnik | Grafički zavod Hrvatske |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 1986. |
| Broj stranica | 195 |
| Uvez | |
| Stanje knjige | dobro, jezik:: srpski |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija