Mythos III – Troja
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 15,00 €.13,50 €Trenutna cijena je: 13,50 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,00 €
Stephen Fry genijalan pripovjedač koji nas vodi kroz zamršenu tapiseriju grčkoga mita. Otvara vrata snovitog i brutalnog svijeta Troje gdje vladaju bogovi, smrtnici i iskonske zvijeri. Ako vas je Ilijada iz lektire mučila, Troja će vam razmrsiti sve čvoriće. Stephen Fry je engleski glumac, komičar i pisac.
| Težina | 629 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Stephen Fry |
| Nakladnik | Mitopeja |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 298 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 15,00 €.13,50 €Trenutna cijena je: 13,50 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:12,00 €
Stephen Fry genijalan pripovjedač koji nas vodi kroz zamršenu tapiseriju grčkoga mita. Otvara vrata snovitog i brutalnog svijeta Troje gdje vladaju bogovi, smrtnici i iskonske zvijeri. Ako vas je Ilijada iz lektire mučila, Troja će vam razmrsiti sve čvoriće. Stephen Fry je engleski glumac, komičar i pisac.
| Težina | 629 g |
|---|---|
| Format | 17 × 23 cm |
| Autor | Stephen Fry |
| Nakladnik | Mitopeja |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2022 |
| Broj stranica | 298 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija





