ISBN:
97895379647849
Nakladnik: Institut društvenih znanosti Ivo Pilar
Godina: 2021.
Uvez: Meki s klapnama
KNJIŽARA
Izvorna cijena bila je: 21,24 €.19,11 €Trenutna cijena je: 19,11 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,99 €
ISBN:
97895379647849
Nakladnik: Institut društvenih znanosti Ivo Pilar
Godina: 2021.
Uvez: Meki s klapnama
Suvremene migracije u Republici Hrvatskoj. Uzroci, posljedice i aktualni trendovi, te njihov odraz na moderni hrvatski identitet.
| Težina | 420 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Mateo Žanić, Dražen Živić, Sanja Špoljar Vržina, Geran-Marko Miletić (ur.) |
| Nakladnik | Institut društvenih znanosti Ivo Pilar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 238 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Izvorna cijena bila je: 21,24 €.19,11 €Trenutna cijena je: 19,11 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:16,99 €
Suvremene migracije u Republici Hrvatskoj. Uzroci, posljedice i aktualni trendovi, te njihov odraz na moderni hrvatski identitet.
| Težina | 420 g |
|---|---|
| Format | 17 × 24 cm |
| Autor | Mateo Žanić, Dražen Živić, Sanja Špoljar Vržina, Geran-Marko Miletić (ur.) |
| Nakladnik | Institut društvenih znanosti Ivo Pilar |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2021. |
| Broj stranica | 238 |
| Uvez | Meki s klapnama |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija