Kristalno vrijeme
KNJIŽARA
Književnost
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Umjetnost
Lektira
Izvorna cijena bila je: 19,78 €.17,80 €Trenutna cijena je: 17,80 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,82 €
U ovom "dokumentu o duši", autobiografskom romanu napisanom u obliku dnevnika, autor, jedan od najvećih slovenskih pisaca 20. stoljeća, retrospektivno sagledava različita razdoblja svog života, razmišlja o bolesti i starosti, o svojim suvremenicima, o svojem i tuđem pisanju, snovima i suživotu s prirodom, o Bogu, vjerskim obredima i vječnosti... Svoja razmatranja zaključuje uvidom: "Čovjek može biti više od čovjeka. Postane ja... Zrelost je sve."
| Težina | 445 g |
|---|---|
| Format | 14,5 × 19,5 cm |
| Autor | Lojze Kovačič |
| Nakladnik | MeandarMedia |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2018. |
| Broj stranica | 361 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
ANTIKVARIJAT
Alternativa
Poljoprivreda, veterina i šumarstvo
Povijest
Strane knjige
Umjetnost
Izvorna cijena bila je: 19,78 €.17,80 €Trenutna cijena je: 17,80 €.Najniža cijena zadnjih 30 dana:15,82 €
U ovom "dokumentu o duši", autobiografskom romanu napisanom u obliku dnevnika, autor, jedan od najvećih slovenskih pisaca 20. stoljeća, retrospektivno sagledava različita razdoblja svog života, razmišlja o bolesti i starosti, o svojim suvremenicima, o svojem i tuđem pisanju, snovima i suživotu s prirodom, o Bogu, vjerskim obredima i vječnosti... Svoja razmatranja zaključuje uvidom: "Čovjek može biti više od čovjeka. Postane ja... Zrelost je sve."
| Težina | 445 g |
|---|---|
| Format | 14,5 × 19,5 cm |
| Autor | Lojze Kovačič |
| Nakladnik | MeandarMedia |
| Mjesto izdanja | Zagreb |
| Godina | 2018. |
| Broj stranica | 361 |
| Uvez | Meki |
| Stanje knjige | Novo |
Povoljna dostava
Sigurno plaćanje
Najčešća pitanja
Reklamacija








